.

HAKKIMIZDA

AREX ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1994 yılında faaliyetine başlamıştır.

25 yılı aşan üretim sürecinde araç üstü ekipman sektörüne yeni bir soluk getirmek sloganıyla tümü kalite belgeli 20 civarında farklı kullanım amaçlı araç üstü ekipman imalatı yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

İmalatına; itfaiye araçlarıyla başlamış, akabinde ürün yelpazesi her yıl artarak devam etmiştir. Şuan ise ürün yelpazemizde; Hidrolik merdivenli itfaiye araçları, portatif merdivenli itfaiye araçları, çok maksatlı itfaiye araçları, dar alan itfaiye araçları, kombine yüksek basınçlı kanal açma araçları, kuka, vidanjör, hidrolik sıkıştırmalı çöp araçları, Cenaze yıkama ve morg araçları, cenaze taşıma ve nakil araçları, Acil müdahale kurtarma araçları, sulama arazözler, yakıt tankerleri, Mobil platformlar, Kumlama Araçları, Soğuk havalı et nakil araçları bulunmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Proje ve Ar-Ge bölümüz üretimde firmamıza önemli avantajlar ve kolaylıklar sağlamaktadır. Üretilecek araç ve ekipmanın değişik tip araçlar üzerindeki duruşunun tasarlanması, istenen talebe hızlı cevap vermemizi sağlamaktadır.

Üretimdeki ilk yılların hemen ardından, dünyanın pek çok ülkesine araç üstü ekipmanlarımız pazarlanmaktadır. Araçlarımız; Mısırdan Bosnaya, Iraktan Azerbaycana, Dubaiden Katara, İrandan Bulgaristana, Cezayirden Aranavutluğa, Güzcistandan Kırgıziatana kadar daha pek çok dünya ülkesine sorunsuzca teslimatı yapılmaktadır.

Yenilikçi yaklaşımıyla ileri teknolojiye dayalı üretim yapan, tüm süreçlerinde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas alan, kaliteden ödün vermeden iş yapma anlayışıyla çalışan bir şirket olarak satış sonrası servis hizmetiyle de farklı olduğunu ispatlamaktadır.


HEMEN ARA